Nasze mocne strony

Co odróżnia nas od konkurencji?

+

Zadowolonych klientów

%

Terminowych realizacji

+

Lat doświadczenia

Dbałość
o szczegóły

Detailing jako
nasza pasja

Doświadczony team detailerów

Doradztwo na najwyższym poziomie

O nas

Poznaj naszą firmę

Studio Pielęgnacji Aut zostało zrodzone z połączenia dwóch prawdziwych pasji. Jest nią niesamowita miłość do motoryzacji oraz wyjątkowe przywiązanie do najmniejszych szczegółów. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, każda realizacja przed którą stajemy to odkrywanie nowych horyzontów oraz podróż ze swoimi umiejętnościami na kolejny stopień.

Stały zespół doświadczonych detailerów, wyjątkowo zaangażowanych w swoją pracę oraz zespół wykwalifikowanych doradców dba o satysfakcję i najwyższą jakość oferowanych usług. Uważamy, że detale są najważniejsze. To nasze motto, przyświecające założeniu że każdy najmniejszy szczegół składa się na wyjątkowo imponujący finał realizacji.


Profesjonalne car SPA we Wrocławiu


Posiadamy 16 lat doświadczenia i nieprzerwanie podwyższamy nasze kwalifikacje. Wiemy, że świat cały czas się rozwija w dosłownie każdym zakresie. Z tego powodu pragniemy zapewnić, że korzystając z naszych usług, można liczyć na nowoczesne rozwiązania, które dają najbardziej skuteczne efekty dla samochodu. Nieprzypadkowo zaufało nam już tylu klientów. Oferowany przez nas car detailing we Wrocławiu to kwintesencja profesjonalizmu, a także przyjaznej atmosfery!

Nasze Car SPA z Wrocławia zajmie się dosłownie każdym samochodem. Często obsługujemy osoby z autami miejskimi, SUVami, pojazdami terenowymi, a także modelami premium, egzemplarzami sportowymi, czy nawet oldtimerami. W każdym przypadku gwarantujemy rzetelne podejście do wykonywanego zadania, niezależnie od jego skomplikowania i pracochłonności. Kochamy samochody, a do tego naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie, dlatego możesz nam zaufać!

Posiadamy doświadczenie również w przygotowywaniu pojazdów do sprzedaży. Możemy dokonać odświeżenia lakieru, renowacji tapicerki, a dzięki temu wartość samochodu może niemało wzrosnąć. Pomogliśmy w ten sposób już wielu osobom!

W każdym przypadku zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na sugestie. Z tego powodu skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy ofertę! Postaw na profesjonalny car detailing we Wrocławiu już dziś, nie pożałujesz!