Zabezpieczenie nowego samochodu Wrocław

Powłoka ceramiczna nałożona na samochód powoduje, że lakier jest zabezpieczony. Wbrew pozorom lakier nie chroni Twojego auta od wszystkich uszkodzeń. Co więcej, nie jest szczelną barierą przed wodą i solą. Prędzej, czy później na pojeździe zacznie wychodzić rdza. Jeśli chcesz zadbać o swój samochód w kompleksowy sposób, chroniąc go od wszystkich czynników atmosferycznych, warto zainwestować w powłokę ceramiczną. Szczególnie gdy Twój samochód chwilę wcześniej wyjechał prosto z salonu.

 

Zabezpieczenie nowego samochodu we Wrocławiu – jak to działa?

Powłoka ceramiczna położona na lakier jest tak cienka, że nawet miernik grubości lakieru jej nie wykryje. Zazwyczaj stosowana jest ta o twardości 9H. Co prawda, możesz chronić swój samochód od zewnątrz poprzez nakładanie na niego wosku. Niestety, nie jest to trwałe rozwiązanie, a dodatkowo bardzo czasochłonne. Jeśli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć nowe auto to powłoka ceramiczna będzie w tym celu najlepsza. Jej istotną zaletą jest to, że auto wolniej się brudzi. Co więcej, łatwiej się je również czyści. Brud łatwo spływa po samochodzie, co przekłada się na wygląd lakieru. Oszacowano, że najwięcej rys powstaje podczas czyszczenia samochodu na myjni. Warto zainteresować się tą kwestią i zobaczyć jak wygląda zabezpieczenie nowego samochodu we Wrocławiu

 

Zabezpieczenie nowego auta Wrocław

Każda z substancji ma własne cechy charakterystyczne. O ile wosk upiększa lakier i wyciąga z niego głębię koloru, dodatkowo maskując niedoskonałości, to powłoka ceramiczna działa w całkowicie inny sposób. Przede wszystkim skutecznie zabezpieczy Twoje auto, ponieważ nie zmywa się tak szybko, jak wosk. Powłoka ceramiczna nie upiększa samochodu, dodatkowo zmienia delikatnie fakturę lakieru. Staje się on mniej śliski i gładki, jednak w zamian nadaje mu hydrofobowości. Co oznacza, że krople wody szybko spływają z niego razem z brudem. Z tego powodu zabezpieczenie nowego auta, które oferujemy we Wrocławiu, odbywa się poprzez położenie na lakier dwóch warstw powłoki ceramicznej. Pierwsza stanowi preparat podkładowy, a druga pełni funkcję pielęgnującą i wygładzającą. Oczywiście jest możliwość nałożenia jednej warstwy, jednak nie jest to zalecane. Oferowana przez nas aplikacja powłok ceramicznych we Wrocławiu przebiega w ten właśnie sposób. Tylko komplet preparatów daje pożądany efekt i skutecznie ochroni Twoje auto na kilka kolejnych lat. Poleca się w ten sposób zabezpieczać całkowicie nowe samochody. Z tego względu, że lakier przed nałożeniem powłoki ceramicznej musi być nieskazitelny. Niestety, ale gdy lakier jest nieświeży i pełen rys, nałożenie powłoki ochroni Twój samochód, jednak rysy nadal pozostaną.

Zobacz wideo

Nasze pozostałe usługi