Lakierowanie skór Wrocław

Zajmujemy się kompleksową kosmetyką samochodową oraz Auto Detailingiem już od wielu lat. Nasz zespół doskonale zna się na swojej pracy i stawia na pierwszym miejscu dobro klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy priorytetowo i w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Polerowanie, lakierowanie skór i ich renowacja, korekta lakieru, czy też zabezpieczenie auta to aspekty, które nie mają dla nas tajemnic.

Rozbudowana oferta

Car Detailing jest naszą pasją już od dłuższego czasu. Dzięki ambicjom i determinacji otworzyliśmy studio detailingowe we Wrocławiu, które cieszy się sporym uznaniem na rynku. Warto zauważyć, że działania przez nas podejmowane są niczym SPA dla Twojego samochodu. Jedną z naszych specjalności jest również aplikacja powłok ceramicznych, czy też profesjonalne oklejanie folią ochronną PPF. Z naszą pomocą poznasz plusy i wskazówki odnoszące się do danego rodzaju zabezpieczenia, jak też odrestaurujesz wnętrze auta, czy przygotujesz je do sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczenia pozwoliło nam poznać potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. Działamy na Dolnym Śląsku w czołowym studio Auto Detailingu.

Lakierowanie skór we Wrocławiu

Specjalizujemy się w fachowym czyszczeniu i renowacji zniszczonych tapicerek skórzanych w aucie. Bez problemu nadamy skórze pierwotny kolor i wygląd za pomocą lakierowania, które ma wiele zalet. Lekkie przetarcia i odbarwienia naprawimy w jeden dzień. Renowacja skór ma wiele plusów, wśród których warto wymienić:

  • niższy koszt naprawy niż w przypadku wymiany uszkodzonego elementu,
  • wysoką trwałość wykonanej renowacji,
  • uzyskanie możliwości naprawy elementów niewymienialnych lub trudno dostępnych.

Właściciele aut z pewnością pragną zadbać o wnętrze i zachować oryginalny stan tapicerki. Doskonale o tym wiemy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić kondycję zniszczonej kierownicy, fotelom, czy elementom plastikowym w Twoim pojeździe. Od teraz nie musisz się martwić niedostępnymi częściami.

Lakierowanie skór we Wrocławiu jest wykonywane przez naszych specjalistów z zachowaniem doskonałej jakości. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy mnóstwo zleceń, które są doskonałym potwierdzeniem wytrzymałości projektów. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, a zadowolenie odbiorcy jest dla nas najważniejsze. Dzięki temu odbudujemy wnętrze Twojego samochodu od podstaw, bazując na nowoczesnych rozwiązaniach. Proces odbudowy bazuje na najwyższych standardach, używaniu efektownych produktów oraz metod wykorzystywanych w fabrykach luksusowych aut.

Nasze pozostałe usługi