Renowacja kierownicy, tapicerki skórzanej i skór Wrocław

Oferujemy właścicielom samochodów kompleksową usługę renowacji tapicerki skórzanej we Wrocławiu. Zdarza się, że wraz z upływem czasu skóra na fotelach samochodowych, kierownicy, bokach czy innych częściach samochodu ulega przetarciom, pęknięciom, odbarwieniom, czy też zwykłym zabrudzeniom. Najczęściej jest to naturalny proces wynikający z długotrwałego użytkowania pojazdu, czasami jest to efekt uszkodzeń mechanicznych spowodowanych na przykład przez przewożone samochodem przedmioty lub zwierzęta domowe, albo otarć wywołanych przez metalowe elementy ubrań i biżuterię. Na szczęście nie są to zmiany nieodwracalne, a dzięki naszemu doświadczeniu w czyszczeniu i renowacji skór samochodowych szybko pozbędziesz się problemu, a Twój samochód znowu będzie wyglądał jak nowy.

Usługi czyszczenia i renowacji skór samochodowych

Oferowane przez nas usługi obejmują:

  • kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej,
  • renowację foteli,
  • renowację kierownicy,
  • renowację elementu skórzanego,
  • kompleksową renowację wnętrza samochodu.

Jak przebiega renowacja skór samochodowych?

Wykorzystywana technologia renowacji skór we Wrocławiu pozwala nie tylko na oczyszczenie foteli i elementów skórzanych samochodu, ale także skuteczne pozbycie się przetarć, pęknięć i powrót do oryginalnego koloru. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, zaczynając od dokładnych oględzin i oceny uszkodzeń, a następnie dobierając sposoby ich usunięcia. Proces naprawy zaczynamy od dokładnego pozbycia się zabrudzeń i odtłuszczenia powierzchni. Do czyszczenia i naprawy skór używamy wyłącznie profesjonalnych preparatów, dedykowanych do tych elementów. Następnie wypełniamy rysy, zadrapania, pęknięcia i dziury za pomocą specjalistycznej pasty. Kolejnym etapem jest dobranie odpowiedniego odcienia farby, za pomocą której odświeżymy kolor tapicerki i innych elementów skórzanych. Proces renowacji kończymy zabezpieczeniem powierzchni za pomocą powłoki ochronnej. W wyniku tych działań elementy skórzane samochodu nie tylko wracają do doskonałego stanu przypominającego okres nowości, ale zyskują perfekcyjny wygląd na długo. Dla podtrzymania efektu renowacji konieczne są jednak regularne zabiegi pielęgnacyjne. Aby zachować miękkość i elastyczność skóry zaleca się systematyczne czyszczenie i konserwację elementów skórzanych samochodu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pielęgnacyjnych, do których zalicza się konserwacja elementów plastikowych samochodu (także trudno dostępnych) oraz renowacja kierownicy. Wrocław zyskał już grono zadowolonych użytkowników samochodów, którzy mogą cieszyć się z odnowionej tapicerki i skórzanych elementów pojazdu. Liczymy, że wybierzesz naszą ofertę i dołączysz to nich. Gwarantujemy profesjonalne podejście, staranność w każdym detalu, szybkie wykonanie i atrakcyjne ceny.

Nasze pozostałe usługi