Woskowanie auta Wrocław

Ręczna aplikacja wosków to klasyczna i doskonała metoda na zabezpieczenie samochodu. Naturalny lub syntetyczny wosk ma doskonały wpływ na kondycję lakieru, a właściwa aplikacja zgodnie ze sztuką pozwala nawet na kilkumiesięczny okres zabezpieczenia. Wybór tej opcji charakteryzuje się wyraźnym wzrostem głębi, połysku i szklistość lakieru, a cały samochód zdecydowanie wolniej przyciąga brud, jednocześnie czyniąc mycie znacznie prostszym i przyjemniejszym.

Zalety zabezpieczenia woskiem

Doskonały efekt wykończenia lakieru

Stosunkowo niski koszt zabezpieczenia

Wyraźne ułatwienie procesu pielęgnacji samochodu

Trwałość nawet do 6 miesięcy

Woskowanie samochodu – Wrocław

Rozpoczynając proces zabezpieczenia samochodu woskiem, zaczynamy od przygotowania jego powierzchni. Jest to kluczowy moment, który pozwala na właściwą aplikację zabezpieczenia przy utrzymaniu odpowiedniej trwałości wosku na lakierze. Bez odpowiedniego przystosowania lakieru w postaci wieloetapowego mycia wraz z dekontaminacją, deironizacją, ręcznym glinkowaniem oraz aplikacją cleanera otrzymalibyśmy nieporównywalnie gorszy i mniej trwały efekt.

 

Aplikując wosk na samochód, korzystamy z klasycznych i sprawdzonych metod. Produkty pochodzące z wysokiej półki pozwalają nam nawet na 6 miesięczne zabezpieczenie lakieru. Woskując auta na co dzień korzystamy z produktów renomowanych marek posiadających ogromne doświadczenie i praktykę w wytwarzaniu wosków. Podczas rozmowy z Klientem chętnie doradzimy wybór właściwego wosku, który zgodnie z jego preferencjami zagwarantuje doskonałe wykończenie lub znakomitą trwałość.

Woskowanie auta – Wrocław

Profesjonalne woskowanie auta we Wrocławiu

Postaw na najwyższą skuteczność! Woskowanie samochodu to niedroga metoda zabezpieczenia pojazdu przed różnymi zabrudzeniami i negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Jest szczególnie polecane zimą, kiedy na drogach znajduje się masa śniegu, piasku, błota i soli. Przez to karoseria jest narażona na liczne defekty nie tylko w postaci zarysowań, ale też odprysków na wiosnę, a w skrajnych przypadkach rdzewienia. Tymczasem powłoka woskowa skutecznie pozwala zabezpieczyć się przed takimi zjawiskami!

Proponowane przez nasze studio woskowanie samochodu we Wrocławiu jest także skutecznym sposobem na uporanie się z drobnymi ryskami na karoserii oraz odświeżeniem jego wyglądu. To szczególnie istotne zwłaszcza wśród osób, które korzystają z auta w celach biznesowych, a więc pełni ono funkcję reprezentacyjną. Zapewniamy, że woskowanie skutecznie zabezpieczy lakier, a więc wpłynie na jego długowieczność, a przy tym estetykę. Woskowanie auta to pracochłonna metoda, a przy tym wymagająca odpowiedniego przygotowania samochodu. Z tego powodu warto zaoszczędzić czas i zatroszczyć się o profesjonalne zabezpieczenie pojazdu.

Pracujemy z miłości do motoryzacji. Możemy zatroszczyć się o wszelkiego rodzaju samochody, zawsze mając na celu Twoje zadowolenie. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Twoje wymagania i przygotujemy indywidualną ofertę. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i skuteczność. Woskowanie auta we Wrocławiu na najwyższym poziomie czeka na Ciebie.

Pakiet Car Care

od 500 PLN netto

Nasze pozostałe usługi