Aplikacja wosków

Ręczna aplikacja wosków to klasyczna i doskonała metoda na zabezpieczenie samochodu. Naturalny lub syntetyczny wosk ma doskonały wpływ na kondycję lakieru, a właściwa aplikacja zgodnie ze sztuką pozwala nawet na kilkumiesięczny okres zabezpieczenia. Wybór tej opcji charakteryzuje się wyraźnym wzrostem głębi, połysku i szklistość lakieru, a cały samochód zdecydowanie wolniej przyciąga brud, jednocześnie czyniąc mycie znacznie prostszym i przyjemniejszym.

Zalety zabezpieczenia woskiem

Doskonały efekt wykończenia lakieru

Stosunkowo niski koszt zabezpieczenia

Wyraźne ułatwienie procesu pielęgnacji samochodu

Trwałość nawet do 6 miesięcy

Rozpoczynając proces zabezpieczenia samochodu woskiem, zaczynamy od przygotowania jego powierzchni. Jest to kluczowy moment, który pozwala na właściwą aplikację zabezpieczenia przy utrzymaniu odpowiedniej trwałości wosku na lakierze. Bez odpowiedniego przystosowania lakieru w postaci wieloetapowego mycia wraz z dekontaminacją, deironizacją, ręcznym glinkowaniem oraz aplikacją cleanera otrzymalibyśmy nieporównywalnie gorszy i mniej trwały efekt.

Aplikując wosk na samochód, korzystamy z klasycznych i sprawdzonych metod. Produkty pochodzące z wysokiej półki pozwalają nam nawet na 6 miesięczne zabezpieczenie lakieru. Woskując auta na co dzień korzystamy z produktów renomowanych marek posiadających ogromne doświadczenie i praktykę w wytwarzaniu wosków. Podczas rozmowy z Klientem chętnie doradzimy wybór właściwego wosku, który zgodnie z jego preferencjami zagwarantuje doskonałe wykończenie lub znakomitą trwałość.

Pakiet Car Care

od 500 PLN netto

Nasze pozostałe usługi