Folie ochronne PPF na samochód Wrocław – Zabezpieczenie lakieru folią

Bezbarwna folia ochronna PPF to topowa forma zabezpieczenia pojazdu na światowym rynku. Tworzy niemal niewidoczną barierę, chroniącą lakier pojazdu przed odpryskami, piaskowaniem oraz rysami – pozostawiając jego powierzchnię idealnie gładką. Aplikacja folii pozwala wydobyć niesamowitą głębie koloru, podkreślając jego wykończenie, jednocześnie znacznie ułatwiając proces jego pielęgnacji.

Zalety folii ochronnej

Ochrona przed odpryskami od kamieni

Zabezpieczenie przed rysami i hologramami

Znaczna poprawa głębi i połysku lakieru

Zupełna transparentność

Wyraźnie łatwiejsza pielęgnacja samochodu

Zdolności do samoregeneracji

Folie ochronne PFPF we Wrocławiu

Powierzchnia samochodu zabezpieczona folią jest całkowicie wolna od rys oraz zadrapań powstałych w skutek niewłaściwego mycia pojazdu. Newralgiczne punkty pojazdu są również chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, takimi jak obicia drzwi na ciasnym parkingu czy śladami po paznokciach na wnękach pod klamkami.  Dzięki technologii „SelfHealing” uszkodzenia powstałe na powierzchni folii niwelują się pod wpływem ciepła i czasu, dlatego proces ten nazywany jest zdolnością do samoregeneracji.


Zabezpieczenie lakieru folią Wrocław

Dzięki technologii „SelfHealing” uszkodzenia powstałe na powierzchni folii niwelują się pod wpływem ciepła i czasu, dlatego proces ten nazywany jest zdolnością do samoregeneracji. Folia ochronna jest aplikowana w naszym studio z dedykowanych szablonów, czyli dokładnie wymierzonych i wyciętych elementów, gwarantujących idealne dopasowanie do konkretnej marki i modelu samochodu. Dzięki temu zachowujemy maksymalne bezpieczeństwo przy aplikacji folii, dając stu procentową gwarancję iż dany element pokrywa się z kształtem oklejanego elementu.

Folia ochronna na samochód Wrocław

Folia ochronna na samochód we Wrocławiu kluczem do zabezpieczenia karoserii

Oferowane przez nasze studio zabezpieczenie lakieru folią we Wrocławiu to zdecydowanie najlepsza metoda ochrony karoserii. Folia bowiem stanowi barierę mechaniczną nawet w przypadku bardzo niekorzystnych warunków. Dzięki temu pojazd nie tylko jest skutecznie chroniony i cechuje się piękniejszym wyglądem, ponieważ folie PPF na pewno w przyszłości pozwolą sprzedać pojazd w wyższej cenie. Jego lakier bowiem nie będzie narażony na uszkodzenia.

 

Opisywane zabezpieczenie lakieru w postaci folii ochronnej jest wskazane przede wszystkim dla nowych samochodów, a także pojazdów po profesjonalnym polerowaniu lub powtórnym lakierowaniu. Dzięki temu można mieć pewność, że auto będzie się świetnie prezentować przez długie lata.

 

Folie PPF Wrocław

Warto mieć na uwadze, że proponowane przez naszą firmę folie PPF wymagają profesjonalnej aplikacji. Z tego powodu zawsze należy wybierać doświadczonych specjalistów! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a do tego zawsze panuje u nas przyjazna atmosfera. Pracujemy z miłości do motoryzacji, dlatego możesz mieć pewność, że odpowiednio zatroszczymy się o Twoje auto.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o proponowanych przez nas foliach na samochód, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie zainteresowania przygotujemy indywidualną ofertę. Postaw na najbardziej skuteczne zabezpieczenie lakieru we Wrocławiu!

Pakiet 'Miejski'

od 1 400 PLN netto

Pakiet 'Front'

od 4 900 PLN netto

Cały samochód

od 13 900 PLN netto

Nasze pozostałe usługi