Zabezpieczenie folią ochronną PPF

Bezbarwna folia ochronna PPF to topowa forma zabezpieczenia pojazdu na światowym rynku. Tworzy niemal niewidoczną barierę, chroniącą lakier pojazdu przed odpryskami, piaskowaniem oraz rysami – pozostawiając jego powierzchnię idealnie gładką. Aplikacja folii pozwala wydobyć niesamowitą głębie koloru, podkreślając jego wykończenie, jednocześnie znacznie ułatwiając proces jego pielęgnacji.

Zalety folii ochronnej

Ochrona przed odpryskami od kamieni

Zabezpieczenie przed rysami i hologramami

Znaczna poprawa głębi i połysku lakieru

Zupełna transparentność

Wyraźnie łatwiejsza pielęgnacja samochodu

Zdolności do samoregeneracji

Powierzchnia samochodu zabezpieczona folią jest całkowicie wolna od rys oraz zadrapań powstałych w skutek niewłaściwego mycia pojazdu. Newralgiczne punkty pojazdu są również chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, takimi jak obicia drzwi na ciasnym parkingu czy śladami po paznokciach na wnękach pod klamkami.  Dzięki technologii „SelfHealing” uszkodzenia powstałe na powierzchni folii niwelują się pod wpływem ciepła i czasu, dlatego proces ten nazywany jest zdolnością do samoregeneracji.

Dzięki technologii „SelfHealing” uszkodzenia powstałe na powierzchni folii niwelują się pod wpływem ciepła i czasu, dlatego proces ten nazywany jest zdolnością do samoregeneracji. Folia ochronna jest aplikowana w naszym studio z dedykowanych szablonów, czyli dokładnie wymierzonych i wyciętych elementów, gwarantujących idealne dopasowanie do konkretnej marki i modelu samochodu. Dzięki temu zachowujemy maksymalne bezpieczeństwo przy aplikacji folii, dając stu procentową gwarancję iż dany element pokrywa się z kształtem oklejanego elementu.

Pakiet 'Miejski'

od 900 PLN netto

Pakiet 'Front Bikini'

od 2 900 PLN netto

Pakiet 'Front'

od 4 900 PLN netto

Cały samochód

od 12 900 PLN netto

Nasze pozostałe usługi