Polerowanie lakieru

Kilkanaście lat doświadczenia w branży detailingu pozwolił nam na zaoferowanie najwyżej jakości usług wykonywania korekty lakieru. Polerowanie wykonywane zgodnie ze sztuką to bezpieczny proces, pozwalający w ogromnym stopniu poprawić kondycję lakieru samochodu, bez konieczności jego lakierowania. Rysy powstałe w wyniku niewłaściwego mycia, przebarwienia lub hologramy potrafią mocno nadszarpnąć jego wizerunek. Chętnie spojrzymy na Twój lakier i zaproponujemy korektę, która przyniesie wyczekiwane rezultaty.

Zalety korekty lakieru

Wyraźne odświeżenie kondycji lakieru

Ogromna poprawa prezencji samochodu

Usuwanie lub częściowe zniwelowanie rys bez konieczności lakierowania

Podniesienie wartości pojazdu

Widoczne koliste rysy, lub efekt zmatowionego lakieru nawet świeżo po umyciu samochodu często potrafi być utrapieniem dla wielu właścicieli. Korekta lakieru w naszym studio to całkowicie bezpieczny proces, pozwalający na odzyskanie wyjątkowej głębi, szklistości i połysku w Twoich czterech kółkach. Bez wątpienia to jeden z najbardziej spektakularnych, ale i pracochłonnych procesów w dziedzinie detailingu.

Praca niezliczonej ilości modeli samochodów pozwoliła nam zyskać fach pozwalający na wyjątkowo zaawansowane prace przy korekcie lakieru. Wymagające i wieloetapowe projekty stanowią dla nas punkt, w którym możemy rozwinąć pełnię naszego doświadczenia. Po krótkich oględzinach w naszym studio, chętnie doradzimy i zasugerujemy wybór opcji, która pomoże na odzyskanie pełnego blasku Twoim czterem kółkom.

Odświeżenie lakieru

od 1200 PLN

Kompleksowa korekta lakieru

od 2000 PLN

Nasze pozostałe usługi